لباس پسرانه

لباس پسرانه شامل لباس پسرانه نوزادی و لباس پسرانه در رده های سنی مختلف را شامل می شود. لباس پسرانه را می توان با رنگ های تقریباً ملایم و کمی تیره و همچنین ترکیبی از رنگ های شاد طراحی کرد. عمدتاً استفاده از رنگ آبی برای لباس پسرانه نوزاد شروع می شود و رنگ های سفید، خاکستری، سبز و .... نیز برای لباس پسرانه نوزاد انتخاب می گردد. لباس پسرانه با رنگ های متنوع جذابی که دارد انتخاب را برای مادران آسان نموده است. قیمت خرید لباس پسرانه با توجه به جنس، میزان پارچه به کار رفته و طرح محاسبه می شود.

تولید لباس پسرانه برای تمام فصول

 طرح و مدل های گوناگونی برای لباس پسرانه نیز تولید می شود و دارای تنوعی چون دستکش، کاپشن، شال گردن، شلوار، پیراهن، شورت، شلوارک، یسره و ... است که متناسب با تمام فصول سال است. بر اساس فصل های مختلف لباس پسرانه متناسب با آن نیز تولید می شود تا کودکان آسیب نرسند. برای طراحی لباس پسرانه از کاراکترهای کودکانه که در کارتون ها نمایش داده می شود به کار گرفته می شود تا جذابیت لباس پسرانه را بیشتر کند به عنوان مثال لباس پسرانه بنتن، لباس پسرانه اسپایدر، لباس پسرانه سوپرمن، لباس پسرانه دی جی مون، لباس پسرانه مرد آهنی و غیره که هر کدام نشانه قهرمانی برای پسران است و با انتخاب لباس پسرانه با این طرح ها علاقه خود را نسبت به شخصیت ها نشان می دهند.

تولیدی لباس پسرانه

لباس پسرانه همانند دیگر لباس های دیگر نیز برای رده های سنی مختلف به صورت تکی و عمده به فروش می رسد. استفاده از لباس پسرانه با ترکیب های رنگی متفاوت انتخاب را برای خریداران راحت می کند. لباس پسرانه نیز از ترکیبات مرغوب به کار گرفته می شود تا حساسیتی برای پوست نوزاد و یا کودک ایجاد نکند.

1مجموع 8 محصول
1مجموع 8 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :